Technika
grzewcza
i sanitarna

niskie ceny
pełna oferta
doskonale zaopatrzone magazyny

Specjalizujemy się w technice grzewczej i sanitarnej. Zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne w branży. Optymalnie dobieramy komponenty instalacji, zapewniając Klientom pełną satysfakcję ze zrealizowanej inwestycji

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty wszystkich renomowanych firm polskich i zagranicznych min Buderus, Ariston i Drew-Met. Od kilkunastu lat jesteśmy dystrybutorem wielu producentów. Tak  zbudowane relacje pozwalają nam stworzyć dla Ciebie jak najszerszą ofertę w bardzo atrakcyjnych cenach. Zastosowany przez nas system logistyczny zapewnia w pełni zaopatrzone magazyny – większość produktów z naszej oferty dostępna jest w ciągu 24 godzin.

Szybkość, wiedza i profesjonalizm to cechy charakterystyczne dla naszego zespołu.

Wykwalifikowany zespół naszych pracowników jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie zakupów. Zapewniamy doradztwo techniczne przy doborze towaru, realizacji zamówienia oraz pomoc techniczna przy montażu i użytkowaniu.

Hydro-Instal Zamość ściśle współpracuje z dystrybutorami i czołowymi producentami polskimi i zagranicznymi: Ariston, Beretta, Buderus, BWT, Capricorn, Detal-Met, Diamond, Drew-Met, Ferro, Formaster, Geberit, Gorgirel, Honeywell, Instal-Projekt, Kospel, MEA, Meibes, Omnigena, Sahna, Sonniger, Twee Top, Unipak, Wavin, Wilo.